mieszkanie

fabrykafinansowania.pl

Kredyty hipoteczny zakup mieszkania
Image is not available

Kredyt zakup mieszkania lub zakup mieszkania plus remont.
Wykorzystaj zdolność kredytową na zakup nieruchomości.
Zapraszamy do Nas niezależnie czy to będzie Twoje mieszkanie, czy to będzie forma inwestycji.

dom

fabrykafinansowania.pl

Kredyty hipoteczny zakup domu
Image is not available

Zakup domu
Uzyskaj środki na wymarzony dom. Taras z basenem, a może ogród. Kot, pies czy może altana na grilla. To już szczegóły, jak zaplanujemy starczy na wszystko. Wykorzystaj kredyt spłacany w standardowe miesięczne raty. Ciesz się przestrzenią. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie z dostępnych na rynku. Z nami bezpieczna transakcja.

zakup działki

fabrykafinansowania.pl

Kredyt hipoteczny zakup działki
Image is not available

Działka budowlana.
Szukasz działki budowlanej? Inwestycja dla dzieci, zabezpieczenie kapitału. W planach budowa,. Może inwestycyjna działka w Bieszczadach i plany na drewniany dom do wynajęcia. Z nami wszystko łatwiej osiągniesz. Zaproponujemy finansowanie, sprawdzimy stan prawny, pomożemy w negocjacjach.

developer

fabrykafinansowania.pl

Kredyty hipoteczny zakup od dewelopera
Image is not available

Zakup od dewelopera
Z nami będzie wszystko proste. Pełna pomoc, od przeglądu prospektu informacyjnego. Sprawdzimy dewelopera, ustalimy jak umówić odbiór. Wyjaśnimy czym jest umowa deweloperska, a umowa ostateczna. Ustalimy jak zabezpieczyć Twoje interesy! Powiemy po co rachunek powierniczy, oraz wiele, wiele więcej. Przygotujemy na negocjacje, zbijesz z ceny a sama procedura finansowania to będzie przyjemnością.

budowa

fabrykafinansowania.pl

Kredyty hipoteczny
budowa domu
Image is not available

Kredyt na zakup działki lub samą budowę.
Podobno remont jest ciężki, tak mówią 🙂 Budowa ...
Chronimy przed rozwodami. Naprawdę.
Z nami tak zaplanujesz kredyt, że będziesz miał ciepło w domu (starczy na zakup pieca), tak ustalimy kosztorys że będą wymarzone płytki, i starczy na nowy samochód. Jak będziecie robić zgodnie z Naszym planem Ona się nie wyprowadzi do mamy. Zadzwoń, nie rób nic na własną rękę.

Wykup

fabrykafinansowania.pl

Kredyt hipoteczny wykup mieszkania.
Image is not available

Wykup mieszkania lub zmiana statusu ze spółdzielczego na własnościowy.
Załatwimy najtańsze na rynku rozwiązania, zadbamy o poprawność transakcji. Jak będzie trzeba załatwimy extra środki na remont.

Refinansowanie

fabrykafinansowania.pl

Kredyt hipoteczny refinansowy.
Image is not available

Nowy bank, nowe możliwości.
Masz kredyt hipoteczny w banku, który nie spełnia Twoich standardów. Znajdziemy dla Ciebie lepszy. Przeniesiemy kredyt z dowolnego banku do innej instytucji, z możliwością dobrania środków i/ lub korzystniejszych warunków.

Pożyczka hipoteczna

fabrykafinansowania.pl

Pożyczka hipoteczna
Image is not available

Pożyczka hipoteczna - uwolnienie kapitału
Pojawiła się okazja na horyzoncie. Potrzebne większe środki. Uwolnij środki z nieruchomości. Niższe oprocentowanie, bardzo dobre zabezpieczenie dla banku i prosty proces. Niech kapitał zablokowany w nieruchomości pracuje na Ciebie. Stwórz przewagi konkurencyjne.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Jak działamy

w

Poznajmy się

Ustalenie czego potrzebujesz

T

Preselekcja

Wstępne propozycje

Tu decydujesz w którym kierunku idziemy.

Finalne Propozycje Wniosek

Tu decydujesz nad konkretnymi rozwiązaniami ofertami.

Decyzja kredytowa Umowa

Omówienie decyzji, warunków umowy. Tu decydujesz o podjęciu zobowiązania.

R

Ustalenie kolejnego kroku.

Podpowiemy co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić. Ty decydujesz co dalej.

Dlaczego warto z Nami współpracować

Ponieważ sprawdzimy ofertę dla Ciebie we wszystkich bankach nie w jednym.

Policzymy, porównamy, zweryfikujemy czy oferta faktycznie jest dobra. Wysączymy dla Ciebie esencje i opowiemy o 3 najlepszych wariantach dla Ciebie na rynku. Oczywiście wcześniej opowiesz nam co jest dla Ciebie najważniejsze:

-niska rata -możliwość wcześniejszej spłaty -najmniejsze RRSO -niska prowizja lub jej brak -wycena oddziałowa -szybka decyzja

Opowiemy, gdzie taniej, gdzie warto, na co zwrócić uwagę tak, abyś mógł podjąć racjonalną decyzję, gdzie, na jakich warunkach.

Damy Ci czas na spokojne przemyślenie, jak będzie trzeba uszczegółowimy. Będziesz miał fachową pomoc po swojej stronie.

Dodatkowo nie chcesz się tym zajmować, bo masz przyjemniejsze rzeczy na głowie- choćby planowanie urządzenia mieszkania, wybieraniem sprzętu domowego, lub bardziej prozaicznie jedziesz na mecz/ oglądasz ulubiony serial.

Ty nie masz czasu, a nawet nie masz ochoty tego robić. Na samą myśl już Ci się nie chce. Nie znasz się i w sumie nie chcesz się znać.

Wiesz, że zrobimy to za Ciebie, do tego będziemy negocjować w Twoim imieniu, wiemy jaka ma być całkowita kwota kredytu, jak napisać kosztorys, żeby nie było wstrzymanych prac budowlanych. Jak planować, aby oszczędzić. Wiemy co to RRSO, czym się różni zadatek od zaliczki. Mamy doświadczenia w pracy z notariuszami, bankami, sądami i urzędnikami- robotami. Co ważne, za wszystko nie weźmiemy od Ciebie prowizji.

Za wszystko zapłaci nam BANK, w którym weźmiesz finansowanie, doceniają naszą fachową pomoc. Standardowa oferta przez nas oferowana Tobie standardowo nie różni się niczym od tej z oddziału BANKU – standardowo, bo ZAZWYCZAJ NASZA JEST LEPSZA!!!

Podsumowując:

My biegamy zamiast Ciebie, na koniec referujemy Tobie rozwiązania i wtedy decydujesz. Nie musisz cały czas tłumaczyć w banku, że Ty chcesz tak, a nie tak- jak chce bank x15 banków-w tym czasie seriale. Informujemy Cię na bieżąco na jakim etapie jesteś- kompletowanie, analiza prawna itd. Podpowiadamy co warto zrobić, aby zaoszczędzić. Oszczędzasz czas, kasę, nerwy i masz bezpłatną pomoc prawną i asystentów od finansowania z 20 letnim stażem w bankowości. Na koniec, za wszystko, poprosimy Cię o opinię. Co zrobiliśmy dobrze, a co możemy poprawić- bo chcemy być najlepsi. Jak będziesz miał ochotę pochwalisz się jak dobrze z nami się pracuje i polecisz nas dalej. Tak to działa. Czym wcześniej przyjdziesz tym więcej pomożemy.

 

 

Kredytu hipoteczny i jego rodzaje

Większość z nas nie posiada wystarczających pieniędzy, aby sfinansować zakup mieszkania czy domu. Jedynym wyjściem jest często zaciągnięcie kredytu w banku. Zobowiązanie zaciągasz zazwyczaj na kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy i spłacasz je przez wiele lat. Logiczne jest, że zanim bank wyda decyzję kredytową, to musi wiedzieć, czy będziesz w stanie spłacać takie zobowiązanie . Dlatego wnikliwie bada twoją zdolność kredytową, ale także zabezpiecza się na wypadek, gdybyś miał problemy ze spłatą. Taką funkcję spełnia właśnie ubezpieczenie. Niektóre z nich są obligatoryjne, czyli jeśli ich nie wykupisz, to nie dostaniesz kredytu. Są także takie, które po prostu mieć warto. Czasem nawet jak Cię stać to warto np. ze względów podatkowych podeprzeć takim rozwiązaniem jak kredyt hipoteczny, ze względów czysto pragmatycznych: informacja dla Urzędu Skarbowego skąd miałem pieniądze. Czasem tak optymalizujemy podatki że na papierze nie stać Cię na taki jednorazowy wydatek.

Ile trwa takie uzyskanie kredytu hipotecznego? Zależnie od celu. Zależnie od metodologii jak liczymy: czy do podpisania umowy i aktu notarialnego, wypłaty transzy, całości środków. Od szybkiego, prostego tematu 2-3 tygodni, zazwyczaj koło miesiąca do dwóch przy budowlano-hipotecznym. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania tematu, oraz stopnia NASZEGO-w tym Twojego przygotowania. W naszym wspólnym interesie jest proces maksymalnie skrócić.

Zależnie od celu kredytowania weźmiemy kredyt hipoteczny, lub budowlano-hipoteczny. Mamy jeszcze konsolidacyjny, deweloperski, refinansowy. A może  pożyczka hipoteczna. Może przyszedłeś po pożyczkę a lepiej dostać leasing nieruchomości?

Zadzwoń lub napisz pomożemy najlepiej.

Wymagany wkład własny

Banki rozpraszając ryzyko, wymagają od klienta co najmniej 20% wkładu inwestycyjnego. Warto mieć nawet i więcej bo to atut w negocjacjach z bankiem. Nie zawsze musi to być cyfra na koncie. Wiemy jak.

Wymóg minimalnego wkładu własnego (obecnie 20%, można ten próg obniżyć do kwoty 10% ubezpieczając pozostałe 10% ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego, które oferują banki);

Mieszkanie bez wkładu własnego-z gwarancją BGK     |     Bon mieszkaniowy

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Zdolność kredytowa

Nasza zdolność kredytowa to maksymalna wartość środków jaką bank wyliczy, że przy normalnej koniunkturze będziesz w stanie spłacać kredyt, Minimalizując przy tym ryzyko dla banku. Na tę kwotę wpływa kilka istotnych czynników:

Wysokość dochodu oraz źródło, staż zatrudnienia, wiek, ilość osób przystępujących do kredytu, wkład własny, koszty utrzymania, historia kredytowa, rata przyszłego zobowiązania, Analiza ilościowa, jakościowa.

Zapraszamy do do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystko wyliczymy, omówimy jak możemy poprawić Twoją zdolność. Wdrożymy plan w życie. Opowiemy że umiar jest ważny we wszystkim, czyli kredytowanie pod korek, też nie ma sensu.

Oprocentowanie czyli... marża plus WIBOR i...czy coś jeszcze

Koszt kredytu czyli prowizja za udzielenie, oprocentowanie jako suma marży banku i wskaźnika WIBOR

Na koszt kredytu składa się kilka czynników:

Prowizja za rozpatrzenie- obecnie raczej niepraktykowana

Prowizja za udzielenie -czyli opłata ryczałtowa za prace analityków, prawników obsługę w oddziale itp.

Oprocentowanie na które się składa suma marży i wskaźnika WIBOR (jeżeli kredyt udzielany w polskich złotych)

Marża banku-wartość jaką zarabia Bank, można negocjować jak ma się atuty

WIBOR-nie zanudzając, stawka referencyjna uśredniona po której Banki między sobą pożyczają sobie pieniądze.

czyli: np marża banku to 2% a WIBOR6M to 2,5% to znaczy że oprocentowanie kredytu to 4,5%.

Warto się zapoznać z wykresem historycznym wskaźnika WIBOR skoro marża jest stała.

Dodatkowo koszty około kredytowe jakie mogą się pojawić to :

Ubezpieczenie pomostowe

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego oraz sam wkład własny

Dolicz koszty wyceny nieruchomości

Wypadałoby mieć ubezpieczenie na życie -krzyżowe, co by drugiej połówki w razie W nie zostawić z palcem w

Ewentualny koszt założenia Księgi Wieczystej, i koszty notarialne – administracyjne

RRSO pozwala nam poznać całkowite koszty kredytu. Pojęcie jest wspólne dla wszystkich form finansowania bankowego, wobec czego warto się z nim zapoznać przed przystąpieniem do umowy.

Lekko licząc, tanio nie będzie i warto do wszystkiego się przygotować- policzyć, na chłodno poszukać oszczędności.

Z nami będziesz przygotowany.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, wszystko policzymy, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Raty równe czy malejące, oprocentowanie stałe czy zmienne

Kolejnymi decyzjami są

raty równe czy malejące- choć nie zawsze możemy decydować

Najlepiej brać raty stałe, z możliwością wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów na jak najdłuższy okres

Elastyczność: najniższa rata- minimalizacja opóźnień w czasie bessy, a jak mamy hossę zawsze możemy nadpłacić

Raty malejące- jak posiadasz zdolność, można skorzystać, ale po co?

Korelacja łatwo wychwycić w kalkulatorze

Oprocentowanie stałe czy zmienne oparte o WIBOR?

Zależnie od preferencji i własnego uznania co będzie w przyszłości?

Moje zdanie poznacie na spotkaniu.

Koszty, opłaty i inne

Jak się dowiemy jakich środków potrzebujesz, na jaki cel- zrobimy symulacje kredytową. Każdy temat jest inny i traktowany indywidualnie. Oszacujemy Twoją zdolność kredytową, możliwości jakie oferuje rynek.

 Pokażemy gdzie mamy rezerwy- co można by poprawić- oczywiście w zależności czy mamy czas i środki.

 Obliczymy koszty współistniejące, pokażemy wady i zalety rozwiązań tak, aby Cię nic nie zaskoczyło.

Omówimy typowe błędy i pułapki na które trzeba zwrócić uwagę w dzisiejszych czasach.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Ubezpieczenia

Wyliczymy i poznasz:

Ubezpieczenie niskiego wkładu własnego czy trzeba, jak trzeba to ile i gdzie?

Ubezpieczenie pomostowe, i dlaczego sprawne sądy są ważne

Ubezpieczenie nieruchomości na ile, po co i jakie klauzule trzeba mieć, a jakie warto.

Ubezpieczenie na życie krzyżowe, po co? Czy warto? Do rozważenia? Może do negocjacji?

Jak będziesz potrzebował, dostaniesz kontakt do osoby kompetentnej, może dla porównania, może się zdecydujesz- gdzie wg. Nas warto i się opłaca.

Pomagamy, nie nalegamy.

Umowy

Umowa z nami- czyli że pomagamy, Ty nie płacisz, płaci Bank-my Ciebie reprezentujemy, po pierwszym spotkaniu zdecydujesz czy chcesz i czy warto.

Umowa kupna-sprzedaży- jeżeli będzie zakup zabezpieczony

Umowa przedwstępna- jak napisać żeby Twoje interesy były zabezpieczone, a kiedy nie warto oszczędzać na notariuszu i iść od razu do niego, wiemy -nie lubicie płacić 2x

Umowa  notarialna- wyjaśnimy gdzie warto,

Umowa w banku- omówimy, negocjujemy

Zadzwoń napisz 

Dokumenty

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz lub zadzwoń. Wyślę listę dokumentów potrzebną do działania.

 

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Żeby wiedzieć o co spytać, trzeba się znać

Tak jak w życiu codziennym, tak przy kontaktach z instytucjami finansowymi dobrze mieć wsparcie.

Postaw na sprawdzonego zawodnika. Zadzwoń.

Zakres oferowanych usług rozpoczyna się od szybkiej gotówki na osobę prywatną, po kredyty hipoteczne indywidualne, finansowanie przedsiębiorców od kredytu na oświadczenie, po pożyczki w formie linii obrotowej, kredytów ratalnych niezabezpieczonych, jak również z zabezpieczeniem w formie środka trwałego lub nieruchomości Posiadamy w naszym portfelu rozwiązania z zakresu leasingu od samochodów osobowych, maszyn po samoloty i łodzie, nie wykluczając nieruchomości. Pomożemy również w zakresie faktoringu-czyli uwolnimy kapitał z faktur. Zrobimy finansowanie specjalistyczne dla wspólnot mieszkaniowych, rolników, deweloperów. W zakresie poza kredytowym zapraszamy do spojrzenia na zakładkę business consulting, inwestycje oraz ubezpieczenia. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Wypłaciliśmy miliony

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Kilka słów o fabryce

Poprowadzimy za rękę, przygotujemy, zaplanujemy i wyjaśnimy. Jak zechcesz poświęcić czas nauczymy, damy wybór, obliczymy i wycenimy. Jak trzeba polecimy.

Jesteśmy cierpliwi, ugodowi. Szanujemy Twój czas dokładnie tak, jak Ty szanujesz Nasz, nawet bardziej. Wstępnie ocenimy.

Możemy Cię przeszkolić tak, jakbyś chciał pracować w banku, ale wiemy że raczej nie chcesz. Ty zdecydujesz, ile chcesz wiedzieć.

U nas Ty decydujesz, i my słuchamy.

Przyznasz że w banku jest odwrotnie 🙂

Jesteśmy skuteczni, ponieważ My rozmawiamy z Tobą twoim językiem, a z nimi ich. Jak u informatyków słowo klucz walidacja.

 Każdy temat jest traktowany indywidualnie, i maksymalnie szybko. Zajmujemy się w 100% czasu Waszymi wnioskami.

Skredytowaliśmy całe osiedla, zapewniliśmy kapitał sporym spółkom, średnim firmom i mikro biznesowi. Spełniliśmy marzenia o własnym lokalu, domu i działce. Sprawdź Nas.

 

Twoje korzyści

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo.

My słuchamy. Rozmawiamy Twoim językiem. Gdy my szukamy, Ty skupiasz się na swoim biznesie. Gdy mamy propozycje, przedstawiamy Tobie, objaśniamy, a Ty decydujesz co dalej. Jak trzeba kompletujemy dokumenty, pomagamy wypełnić wniosek i kontrolujemy proces. Dbamy aby trafił do sprawdzonych doradców, kompetentnych osób z którymi współpracujemy długofalowo. 

Oszczędzasz czas, nerwy

Nie musisz poznawać wszystkich ofert, bo my je znamy. Nie musisz stać w kolejkach, biegać od banku do banku. My mamy czas dla Ciebie. Nie tłumacz kolejnej nastolatce o co Ci chodzi,  my słuchamy i rozumiemy biznes.

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz środki- bo działamy szybko, wiemy gdzie nie chodząc wszędzie. Konsultujemy bezpośrednio z analitykami jakie są szansę na pozytywną decyzję. Nie działamy na ślepo. Negocjujemy warunki, wiedząc co oferuje rynek.Dostaniesz najkorzystniejsze oferty ze wszystkich banków, a nie tylko jednego. Porównamy oferty, omówimy. Nie pobieramy od Ciebie prowizji. Wykorzystaj nasze doświadczenie, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

SKUTECZNOŚĆ = WYKRĘCANE LICZBY

%

Wniosków o finansowanie WYSYŁAMY

  •  klientów złożyło wniosek o Kredyt hipoteczny 45% 45%
  • uzyskało finansowanie w tej formie 85% 85%
  • klientów złożyło wniosek o kredyt firmowy 55% 55%
  • uzyskało finansowanie dla Firmy 75% 75%