oświadczenie

fabrykafinansowania.pl

Kredyty firmowe na oświadczenie dla ZZP
Image is not available

Kredyt na oświadczenie dla profesjonalistów. Wykorzystaj premie zawodu zaufania publicznego i skorzystaj z rozwiązań dedykowanych dla poszczególnych branż.
Oszczędź czas i formalności. Zadamy Ci 5 pytań, na podstawie których uzyskasz finansowanie.

ratalka

fabrykafinansowania.pl

Kredyty firmowe -kredyt ratalny
Image is not available

Kredyt ratalny.
Uzyskaj środki na dowolny cel, spłacany w standardowe miesięczne raty. Wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązania z dostępnych na rynku.

obrotówka

fabrykafinansowania.pl

Kredyty firmowe- obrotówka
Image is not available

Kredyt obrotowy.
Finansowy "must have" dla firm. Najkorzystniejsze rozwiązanie dla firmowego budżetu. Korzystaj kiedy masz okazje zarobku, a kiedy jest bessa opłać tylko za utrzymanie środków do dyspozycji. Tym rozwiązaniem musisz się nauczyć obracać, kolejne narzędzie do zarabiania w Twojej firmie.

inwestycyjny

fabrykafinansowania.pl

Kredyty firmowe- inwestycyjny
Image is not available

Kredyt inwestycyjny.
Inaczej jeden z kredytów celowych. Kredyt inwestycyjny może być zabezpieczony, ale nie musi. Czeka Cię większa inwestycja, bardziej skomplikowany proces. Napisz, zadzwoń na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Wspólnoty

fabrykafinansowania.pl

Finansowanie dla Wspólnot mieszkaniowych
Image is not available

Inwestycje i remonty
Załatwimy najtańsze na rynku rozwiązania finansowe dla wspólnot mieszkaniowych w celu finalizacji lub rozpoczęcia inwestycji lub remontu.

Rolnicy

fabrykafinansowania.pl

Kredyty Agro
Image is not available

Rozwiązania dla rolników.
Rozwiązania dla modernizujących się rolników, wprowadzanie BIO rozwiązań, powtarzalności-pozyskiwanie nowych technologii, modernizacji parku maszyn, zwiększenia areału i wiele innych celów. Wiemy że uprawa i hodowla, to nie Excel, oglądaliśmy farmę Clarkson'a:)

Leasing

fabrykafinansowania.pl

Leasing
Image is not available

Finansowanie w formie Leasingu.
Czeka Cię zakup maszyn, urządzeń czy innego sprzętu. Nie ma problemu doradzimy, sfinansujemy: od maszyn, samochodów, po łodzie i samoloty. Robimy rzeczy Wielkie.

Faktoring

fabrykafinansowania.pl

Faktoring
Image is not available

Finansowanie w formie Faktoringu.
Masz po blokowane pieniądze u kontrahentów. Kolejny raz obiecywali że za faktury pieniądze już poszły. Uwolnij środki. Przestań finansować partnerów biznesowych niech kapitał pracuje na Ciebie. Stwórz przewagi konkurencyjne, walcz o cash flow. Jak poznasz to weźmiesz. Wynajmujesz kancelarię do pilnowania spłaty faktur za grosze.

Pozabankowe

fabrykafinansowania.pl

Pozabankowe rozwiązania
Image is not available

Brak tradycyjnej zdolności.
Takie mamy czasu, że coraz częściej zdarza się że rynek banków komercyjnych odbiega od rzeczywistości przedsiębiorców. Widełki przyznawania kredytów nie nadążają nad wyzwaniami obecnych czasów. Covid19 oraz nowe obciążenia podatkowe, oraz sposoby optymalizacji, niestety nie sprzyjają przygotowaniu się pod kredyt.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Jak działamy

w

Poznajmy się

Ustalenie czego potrzebujesz

T

Preselekcja

Wstępne propozycje

Tu decydujesz w którym kierunku idziemy.

Finalne Propozycje Wniosek

Tu decydujesz nad konkretnymi rozwiązaniami ofertami.

Decyzja kredytowa Umowa

Omówienie decyzji, warunków umowy. Tu decydujesz o podjęciu zobowiązania.

R

Ustalenie kolejnego kroku.

Podpowiemy co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić. Ty decydujesz co dalej.

Jesteśmy najlepsi

Poprowadzimy za rękę, przygotujemy, zaplanujemy i wyjaśnimy. Jak zechcesz poświęcić czas nauczymy, damy wybór, obliczymy i wycenimy. Jak trzeba polecimy fachowców, partnerów.

Jesteśmy cierpliwi, ugodowi. Szanujemy Twój czas dokładnie tak, jak Ty szanujesz Nasz, nawet bardziej. Wstępnie ocenimy.

Możemy Cie przeszkolić tak, jakbyś chciał pracować w banku, ale wiemy że raczej nie chcesz. Ty zdecydujesz, ile chcesz wiedzieć.

U nas Ty decydujesz, i my słuchamy.

Przyznasz że w banku jest odwrotnie 🙂

Jesteśmy skuteczni, ponieważ My rozmawiamy z Tobą twoim językiem, a z nimi ich. Jak u informatyków słowo klucz walidacja.

 Każdy temat jest traktowany indywidualnie, i maksymalnie szybko. Zajmujemy się w 100% czasu Waszymi wnioskami.

Skredytowaliśmy całe osiedla, zapewniliśmy kapitał sporym spółkom, średnim firmom i mikro biznesowi. Spełniliśmy marzenia o własnym lokalu, domu i działce. Sprawdź Nas.

 

Twoje korzyści

Komfort, wygoda i bezpieczeństwo.

My słuchamy. Rozmawiamy Twoim językiem. Gdy my szukamy, Ty skupiasz się na swoim biznesie. Gdy mamy propozycje, przedstawiamy Tobie, objaśniamy, a Ty decydujesz co dalej. Jak trzeba kompletujemy dokumenty, pomagamy wypełnić wniosek i kontrolujemy proces. Dbamy aby trafił do sprawdzonych doradców, kompetentnych osób z którymi współpracujemy długofalowo. 

Oszczędzasz czas, nerwy

Nie musisz poznawać wszystkich ofert, bo my je znamy. Nie musisz stać w kolejkach, biegać od banku do banku. My mamy czas dla Ciebie. Nie tłumacz kolejnej nastolatce o co Ci chodzi,  my słuchamy i rozumiemy biznes.

Oszczędzasz pieniądze

Oszczędzasz środki- bo działamy szybko, wiemy gdzie nie chodząc wszędzie. Konsultujemy bezpośrednio z analitykami jakie są szansę na pozytywną decyzję. Nie działamy na ślepo. Negocjujemy warunki, wiedząc co oferuje rynek.Dostaniesz najkorzystniejsze oferty ze wszystkich banków, a nie tylko jednego. Porównamy oferty, omówimy. Nie pobieramy od Ciebie prowizji. Wykorzystaj nasze doświadczenie, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać.

Dlaczego warto z Nami współpracować

Ponieważ sprawdzimy ofertę dla Ciebie we wszystkich bankach nie w jednym.

Policzymy, porównamy, zweryfikujemy czy oferta faktycznie jest dobra. Wysączymy dla Ciebie esencje i opowiemy o 3 najlepszych wariantach dla Ciebie na rynku. Oczywiście wcześniej opowiesz nam co jest dla Ciebie najważniejsze:

-niska rata -możliwość wcześniejszej spłaty -najmniejsze RRSO -niska prowizja lub jej brak -wycena oddziałowa -szybka decyzja

Opowiemy, gdzie taniej, gdzie warto, na co zwrócić uwagę tak, abyś mógł podjąć racjonalną decyzję, gdzie, na jakich warunkach.

Damy Ci czas na spokojne przemyślenie, jak będzie trzeba uszczegółowimy. Będziesz miał fachową pomoc po swojej stronie.

Dodatkowo nie chcesz się tym zajmować, bo masz inne rzeczy na głowie- swój biznes, zarabianie, lub spędzisz zaoszczędzony czas tak jak lubisz.

Zresztą, Ty nie masz czasu, a nawet nie masz ochoty tego robić. Na samą myśl już Ci się nie chce. Nie znasz się i w sumie nie chcesz się znać.

Wiesz, że zrobimy to za Ciebie, do tego będziemy negocjować w Twoim imieniu, wiemy jaka ma być całkowita kwota kredytu, jak napisać kosztorys, żeby nie było wstrzymanych prac budowlanych. Jak planować, aby oszczędzić. Wiemy co to RRSO, czym się różni zadatek od zaliczki. Mamy doświadczenia w pracy z notariuszami, bankami, sądami i urzędnikami- robotami. Co ważne, za wszystko nie weźmiemy od Ciebie prowizji.

Za wszystko zapłaci nam BANK, w którym weźmiesz finansowanie, doceniają naszą fachową pomoc. Standardowa oferta przez nas oferowana Tobie standardowo nie różni się niczym od tej z oddziału BANKU – standardowo, bo ZAZWYCZAJ NASZA JEST LEPSZA!!!

Podsumowując:

My biegamy zamiast Ciebie, na koniec referujemy Tobie rozwiązania i wtedy decydujesz. Nie musisz cały czas tłumaczyć w banku, że Ty chcesz tak, a nie tak- jak chce bank x15 banków-w tym czasie seriale. Informujemy Cię na bieżąco na jakim etapie jesteś- kompletowanie, analiza prawna itd. Podpowiadamy co warto zrobić, aby zaoszczędzić. Oszczędzasz czas, kasę, nerwy i masz bezpłatną pomoc prawną i asystentów od finansowania z 20 letnim stażem w bankowości. Na koniec, za wszystko, poprosimy Cię o opinię. Co zrobiliśmy dobrze, a co możemy poprawić- bo chcemy być najlepsi. Jak będziesz miał ochotę pochwalisz się jak dobrze z nami się pracuje i polecisz nas dalej. Tak to działa. Czym wcześniej przyjdziesz tym więcej pomożemy. 

Zdolność kredytowa

Zdolność kredytowa to maksymalna wartość środków jaką bank wyliczy, że przy normalnej koniunkturze będziesz w stanie spłacać kredyt, Minimalizując przy tym ryzyko dla banku. Na tę kwotę wpływa kilka istotnych czynników:

Wysokość dochodu oraz przychodu, staż firmy, branża, ilość osób przystępujących do kredytu, koszty, historia kredytowa, rata przyszłego zobowiązania, Analiza ilościowa, jakościowa.

Zapraszamy do do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Wszystko wyliczymy, omówimy jak możemy poprawić Twoją zdolność. Wdrożymy plan w życie. Opowiemy że umiar jest ważny we wszystkim, czyli kredytowanie pod korek, też nie ma sensu.

Oprocentowanie czyli... marża plus WIBOR i...czy coś jeszcze

Koszt kredytu czyli prowizja za udzielenie, oprocentowanie jako suma marży banku i wskaźnika WIBOR

Na koszt kredytu składa się kilka czynników:

Prowizja za rozpatrzenie- obecnie raczej niepraktykowana

Prowizja za udzielenie -czyli opłata ryczałtowa za prace analityków, prawników obsługę w oddziale itp.

Oprocentowanie na które się składa suma marży i wskaźnika WIBOR (jeżeli kredyt udzielany w polskich złotych)

Marża banku-wartość jaką zarabia Bank, można negocjować jak ma się atuty

WIBOR-nie zanudzając, stawka referencyjna uśredniona po której Banki między sobą pożyczają sobie pieniądze.

czyli: np marża banku to 2% a WIBOR6M to 2,5% to znaczy że oprocentowanie kredytu to 4,5%.

Warto się zapoznać z wykresem historycznym wskaźnika WIBOR skoro marża jest stała.

Dodatkowo koszty około kredytowe jakie mogą się pojawić to :

Wypadałoby mieć ubezpieczenie na życie -krzyżowe, co by drugiej połówki w razie W nie zostawić z palcem w

RRSO pozwala nam poznać całkowite koszty kredytu. Pojęcie jest wspólne dla wszystkich form finansowania bankowego, wobec czego warto się z nim zapoznać przed przystąpieniem do umowy.

Lekko licząc, będzie szybko tanio i dobrze, warto do wszystkiego się przygotować- policzyć, na chłodno poszukać oszczędności.

Z nami będziesz przygotowany.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, wszystko policzymy, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Koszty, opłaty i inne

Jak się dowiemy jakich środków potrzebujesz, na jaki cel- zrobimy symulacje kredytową. Każdy temat jest inny i traktowany indywidualnie. Oszacujemy Twoją zdolność kredytową, możliwości jakie oferuje rynek.

 Pokażemy gdzie mamy rezerwy- co można by poprawić- oczywiście w zależności czy mamy czas i środki.

 Obliczymy koszty współistniejące, pokażemy wady i zalety rozwiązań tak, aby Cię nic nie zaskoczyło.

Omówimy typowe błędy i pułapki na które trzeba zwrócić uwagę w dzisiejszych czasach.

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Ubezpieczenia

Jak będziesz potrzeba, My nie nalegamy. Wyliczymy i poznasz: 

Ubezpieczenie na życie krzyżowe, po co? Czy warto? Do rozważenia? Może do negocjacji?

Jak będziesz potrzebował, dostaniesz kontakt do osoby kompetentnej, może dla porównania, może się zdecydujesz- gdzie wg. Nas warto i się opłaca.

Pomagamy, nie nalegamy.

Umowy

Umowa z nami- czyli że pomagamy, Ty nie płacisz, płaci Bank-my Ciebie reprezentujemy, po pierwszym spotkaniu zdecydujesz czy chcesz i czy warto.

Umowa kupna-sprzedaży- jeżeli będzie zakup zabezpieczony

Umowa przedwstępna- jak napisać żeby Twoje interesy były zabezpieczone, a kiedy nie warto oszczędzać na notariuszu i iść od razu do niego, wiemy -nie lubicie płacić 2x

Umowa  notarialna- wyjaśnimy gdzie warto,

Umowa w banku- omówimy, negocjujemy

Zadzwoń napisz 

Dokumenty

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz lub zadzwoń. Porozmawiamy, jak będą potrzebny ustalimy czy My możemy się tym zająć,

Jak zajdzie taka potrzeba wyślę listę dokumentów potrzebną do działania.

 Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Żeby wiedzieć o co spytać, trzeba się znać

Tak jak w życiu codziennym, tak przy kontaktach z instytucjami finansowymi dobrze mieć wsparcie.

Postaw na sprawdzonego zawodnika. Zadzwoń.

Zakres oferowanych usług rozpoczyna się od szybkiej gotówki na osobę prywatną, po kredyty hipoteczne indywidualne, finansowanie przedsiębiorców od kredytu na oświadczenie, po pożyczki w formie linii obrotowej, kredytów ratalnych niezabezpieczonych, jak również z zabezpieczeniem w formie środka trwałego lub nieruchomości Posiadamy w naszym portfelu rozwiązania z zakresu leasingu od samochodów osobowych, maszyn po samoloty i łodzie, nie wykluczając nieruchomości. Pomożemy również w zakresie faktoringu-czyli uwolnimy kapitał z faktur. Zrobimy finansowanie specjalistyczne dla wspólnot mieszkaniowych, rolników, deweloperów. W zakresie poza kredytowym zapraszamy do spojrzenia na zakładkę business consulting, inwestycje oraz ubezpieczenia. Naszym partnerom gwarantujemy dobą współprace, rzetelność oraz pełen profesjonalizm. Wypłaciliśmy miliony

Jesteśmy otwarci również na wszelkie pytania, chętnie przygotujemy również indywidualną ofertę, dlatego zachęcamy do kontaktu.

SKUTECZNOŚĆ = WYKRĘCANE LICZBY

%

Wniosków o finansowanie WYSYŁAMY

  •  klientów złożyło wniosek o Kredyt hipoteczny 45% 45%
  • uzyskało finansowanie w tej formie 85% 85%
  • klientów złożyło wniosek o kredyt firmowy 55% 55%
  • uzyskało finansowanie dla Firmy 75% 75%